Znajdziesz mnie na:

Ruszy remont przejścia podziemnego

Od dłuższego czasu wspólnie z radnymi z dzielnicy Zabłocie oraz wspierającymi ich radnymi z innych dzielnic naszego miasta widzieliśmy potrzebę wyremontowania przejścia podziemnego łączącego dwa dworce (autobusowy i PKP). Po wybudowaniu nowego dworca autobusowego, remont ten stał się konieczny ze względu na wizerunek naszego miasta. Wspólnie z radnymi dzielnicy Zabłocie: Beatą Lach, Józefem Brzuśnianem, Mirosławem Figurą, Grzegorzem Glasem i Jarosławem Gowinem przed wkroczeniem ekip remontowych dokonaliśmy wizji lokalnej i ostatecznie ustaliliśmy zakres prac.

W ramach remontu przejścia podziemnego zostanie dokonana naprawa przeciekającego dachu wraz z wykonaniem odprowadzenia wód deszczowych, uszczelnienie stropu, konserwacja i malowanie elementów metalowych, wykonanie z blachy profilowanej sufitu, wyczyszczenie kasetonów, wyczyszczenie ścian przejścia, założenie monitoringu, dobudowane zostaną oprawy oświetleniowe, a ściany zostaną przygotowane pod reklamy.

DSCF1483